Avansgruppen Sweden AB
Skogsbruk Bygg och anläggning Maskinentreprenör Jordbruk Frisör Måleri
Best jQuery Slider by WOWSlider.com v1.5
Kent
Kent Berger
VD, Utbildningsansvarig
kent.berger@avans.se
063-57 50 65
070-346 57 04
Åke
Åke Lundin
Teamledare
Redovisningsekonom
aake.lundin@avans.se
063-57 50 63
070-571 50 93
Bodil
Bodil Mattsson
Redovisningsassistent
bodil.mattsson@avans.se
063-57 50 62
Ninni
Ninni Adolfsson
Redovisningsekonom
ninni.adolfsson@avans.se
063-57 50 64
Lars
Lars Hägglöf
Redovisningsassistent
lars.hagglof@avans.se
063-57 50 68
Marie
Marie Lundholm
Redovisningsassistent
marie.lundholm@avans.se
063-57 50 66
Lars
Per Berger
Redovisningsassistent
per.berger@avans.se
063-57 50 67
Anna
Anna Nilsson
Redovisningsekonom
anna.nilsson@avans.se
063-57 50 63

AVANSGRUPPEN | HYGGESVÄGEN 19 | 83148 ÖSTERSUND | TFN. 063-575060 | E-POST. info@avans.se